6. Božićni turnir u malom fudbalu za mlađe kategorije

Uporedi smeštaj

Datum: 

Četvrtak, 8 Januar, 2015 do Ponedeljak, 12 Januar, 2015

Šesto izdanje „Božićnog turnira u malom fudbalu“ za mlađe kategorije održaće se od 8. do 12. januara u STC „Vai Tai“ na Zlatiboru. Očekuje se učešće oko 70 timova iz zemlje, na čelu sa beogradskom Crvenom Zvezdom, kao i gosti iz regiona (Crna Gora, Bosna i Hercegovina).

Našu opštinu predstavljaće četiri škole fudbala: FK Čajetina, FK Zlatibor, Škola Fudbala Rajevac i OFK Zvezda Zlatibor.

Podsećamo, najuspešniji tim prethodnog izdanja turnira bila je užička Sloboda, koja je osvojila jedno prvo i dva treća mesta u ukupno pet takmičarskih kategorija.

Raspored po grupama:
 
2002. godište
GRUPA A:
F.K. “Crvena Zvezda Zlatibor” Zlatibor
F.K. “Jedinstvo” Užice
F.K. “Ada” Beograd
F.K. “Poletarac” Podgorica
GRUPA B:
F.K. “Zlatar” Nova Varoš
F.K. “Buba Mara” Kraljevo
F.K. “Kinder” Čačak
F.K. “Gaučosi” Čačak
GRUPA C:
F.K. “Bambi” Višegrad
F.K. “Srem” S.Mitrovica
O.F.K. “Stenli Vojvodina” Opovo
F.K. “B.A.A.P. Eurogol” Brčko
GRUPA D:
F.K. “Kiker” Kraljevo
F.K. “033 Priboj” Priboj
F.K. “Rojal” Beograd
F.K. “Sopot” Sopot
 
2003. godište
GRUPA A:
F.K. “Crvena Zvezda Zlatibor” Zlatibor
F.K. “Rojal” Beograd
F.K. “Knez Lazar” Kruševac
F.K. “B.A.A.P. Eurogol” Brčko
GRUPA B:
F.K. “Jedinstvo” Užice
F.K. “Polimlje” Prijepolje
F.K. “Buba Mara” Kraljevo
F.K. “Gaučosi” Čačak
GRUPA C:
F.K. “Kiker” Kraljevo
F.K. “Pionir” Podgorica
F.K. “Junior” Novi Pazar
F.K. “Igman” Sarajevo
GRUPA D:
F.K. “Stenli Vojvodina” Opovo
F.K. “FAP” Priboj
F.K. “Srem” S.Mitrovica
F.K. “Ada” Beograd
 
2004. godište:
GRUPA A:
F.K. “Crvena Zvezda Zlatibor” Zlatibor
F.K. “Rojal” Beograd
F.K. “FAP” Priboj
F.K. “Ilarion” Podgorica
GRUPA B:
F.K. “Budućnost” Arilje
F.K. “Kiker” Kraljevo
F.K. “Ada” Beograd
F.K. “Sloga” Požega
GRUPA C:
F.K. “Crvena Zvezda” Beograd
F.K. “Zlatibor” Čajetina
F.K. “Srem” S.Mitrovica
F.K. “Junior” Novi Pazar
GRUPA D:
O.F.K. “Beograd” Beograd
F.K. “Stenli Vojvodina” Opovo
F.K. “Fudbalino” Podgorica
F.K. “033 Priboj” Priboj
 
2005. godište:
GRUPA A:
F.K. “Crvena Zvezda Zlatibor” Zlatibor
F.K. “Budućnost” Arilje
F.K. “Orlovac” Mrčajevci
F.K. “Balon Todorović” Kraljevo
GRUPA B:
F.K. “Stenli Vojvodina” Opovo
F.K. “Zlatibor” Čajetina
F.K. “Mladost radost” Čačak
F.K. “Srem” S. Mitrovica
GRUPA C:
F.K. “Jedinstvo” Užice
F.K. “Mika Antić” Pančevo
F.K. “Ada” Beograd
O.F.K. “Požega” Požega
GRUPA D:
F.K. “Kiker” Kraljevo
F.K. “Čajetina” Čajetina
F.K. “Ilarion” Podgorica
F.K. “Knez Lazar” Kruševac
 
2006. godište
GRUPA A:
F.K. “Crvena Zvezda Zlatibor” Zlatibor
F.K. “Borac” Čačak
F.K. “Srem” S. Mitrovica
F.K. “Fudbalino” Podgorica
GRUPA B:
F.K. “Jedinstvo” Užice
O.F.K. “Požega” Požega
F.K. “Budućnost” Arilje
F.K. “Mladost radost” Čačak
GRUPA C:
F.K. “Kiker” Kraljevo
F.K. “Crvena Zvezda Užice” Užice
F.K. “Rajevac” Čajetina
F.K. “Sremci” S. Mitrovica

Povezani smestaj: 

Vesti i događaji: 

Kategorija: 

Aktivnost: 

Mesto: